2018/2019 Aktuálně

MLADŠÍ ŽÁCI PORAZILI RÁJEČKO 10:1 A SLAVÍ VÍTĚZSTVÍ V OKRESNÍM PŘEBORU

Svěřenci trenérů Radka Krejčíře a Miroslava Haupta ve svém posledním zápase sezóny porazili Ráječko vysoko 10:1 a zajistili si tak s počtem 41 bodů za 13 vítězství, 2 remízy a jedinou porážku a celkovým skóre 81:40 vítězství v okresním přeboru mladších žáků OFS Blansko s náskokem 4 bodů na druhé Letovice. Nejlepšími střelci týmu se stali David Chalupa a Jakub Dračka shodně s 15 brankami. 

TJ MH KNÍNICE – RÁJEČKO 10:1 (5:0)

Branky: Tomáš Přikryl 4x, Jakub Dračka 2x, David Chalupa 2x, Michal Růžička, Vojtěch Buryška

David Chalupa, Petr Ševčík, Tomáš Přikryl – Radim Kaderka, František Krejčíř, Petr Mucha, Karolína Přikrylová, Jakub Dračka, Michal Růžička, Daniel Roupa, Vojtěch Buryška, David Janků, trenér Miroslav Haupt, Radek Krejčíř

hráno v sobotu 1.6.2019 v Knínicích