2017/2018 Aktuálně Muži - aktuálně

MUŽI NA TURNAJI V LETOVICÍCH

V neděli 14.1.2018 se tým mužů zúčastnil kvalitně obsazeného halového turnaje v Letovicích. Ve skupině se postupně utkal s Kunštátem, Svitávkou a Letovicemi A (druhou skupinu tvořila mužstva Boskovic, Letovic B, Konice a Skalice).
Vlivem nepozorného a nedůrazného bránění jsme však soupeřům v utkáních nabídli mnoho brankových situací, ze kterých nás nemilosrdně trestali, zatímco naše gólové příležitosti (a nebylo jich málo) zůstaly nevyužity. Za nejpovedenější utkání z naší strany lze označit hned to úvodní s Kunštátem (pozdějším vítězem naší skupiny), které jsme po nebojácném výkonu prohráli až gólem v úplném závěru utkání. Pozitivem bylo i to, že kromě 3 matadorů jsme se na turnaji představili s velmi mladým týmem včetně pěti dorostenců.
Vítězem celého turnaje se stalo mužstvo Boskovic, následováno Letovicemi a Kunštátem.

Sestava: Jiří Korčák – Jiří Barva, David Vondál, Michal Zemánek, Pavel Trmač, Petr Ščudla, Jaromír Korčák, Jakub Kšica, Matěj Letfus, Ščudla Pavel, Lukáš Vondál, Michal Korčák, Matěj Lajšner, Dominik Rosenberg, trenér Miroslav Přikryl

Skupina:
Knínice – Kunštát   2:3 (Matěj Lajšner, Jaromír Korčák)
Knínice – Svitávka   1:3 (Matěj Lajšner)
Knínice – Letovice A   1:3 (Matěj Letfus)
Zápas o 7. místo:
Knínice – Konice   4:7 (Jakub Kšica 2x, Pavel Ščudla, Michal Korčák)