2018/2019 Aktuálně

VÝSLEDKOVÉ OHLÉDNUTÍ ZA UPLYNULOU SEZÓNOU 2018-2019

Přinášíme Vám krátké ohlédnutí za fotbalovou sezónu 2018/2019, která pro náš klub definitivně skončí v sobotu 29.6.2018, kdy proběhne tradiční fotbalový den, na který jsou zváni nejen všichni hráči a jejich rodinní příslušníci, trenéři, funkcionáři a všichni, kdo se podílejí na chodu klubu, ale hlavně všichni naši fanoušci.
Výsledkově nám v uplynulé sezóně určitě udělala největší radost obě žákovská družstva, která své soutěže vyhrála a vybojovala si tak možnost postoupit do krajských soutěží. Vedení klubu se dohodlo na vytvoření sdruženého družstva s klubem SK Moravan Svitávka a tak se v příští sezóně můžeme těšit na boje starších i mladších žáků v krajské I.A třídě.
Dorostenci se po celou sezónu pohybovali v klidném středu tabulky a zaslouží tak pochvalu nejen za konečné  6. místo, ale i za to, jak se v mnoha zápasech vyrovnali s absencí svých nejzkušenějších spoluhráčů, kteří museli vypomáhat družstvu mužů. V příští sezóně bude tým dorostu nastupovat stejně jako žáci ve sdruženém družstvu Knínice/Svitávka.
Muži obsadili konečné 4. místo především díky výsledkově podařené jarní části soutěže. Nutno dodat, že i přes poměrně lichotivé umístění má tým značné rezervy a všichni tajně doufáme, že nám v budoucnu přinese ještě daleko vetší radost…
Kromě družstev uvedených níže v přehledu, jsme se v této sezóně ještě zúčastnili OP OFS Blansko mladších a starších přípravek.

Muži – III. třída, OFS Blansko
4. místo, 43 bodů (13 výher, 4 remízy, 9 porážek), skóre 67:59
Nejlepší střelec – Michal Letfus (22 branek)

Dorost – I.A třída sk. A, JmKFS
6. místo, 38 bodů (11 výher, 5 remízy, 10 porážek), skóre 74:68
Nejlepší střelec – Martin Oliva (15 branek)

Starší žáciOP, OFS Blansko
1. místo, 58 bodů (19 výher, 1 remízy, 0 porážek), skóre 150:16
Nejlepší střelec – Michal Lexman (68!! branek) – nejlepší střelec soutěže

Mladší žáci – OP, OFS Blansko
1. místo, 41 bodů (13 výher, 2 remízy, 1 porážek), skóre 81:40
Nejlepší střelec – David Chalupa, Jakub Dračka (15 branek)