2017/2018 Aktuálně Muži - aktuálně

MUŽI DRUZÍ NA TURNAJI V JAROMĚŘICÍCH

Muži v sobotu 27.1.2018 vybojovali na halovém turnaji v Jaroměřicích 2. místo, když ve finále podlehli po boji až v prodloužení týmu Kunštátska 1:2. Na turnaji se sešla přece jenom slabší konkurence než na předchozím turnaji v Letovicích, ale to nijak nesnižuje výkon našeho mladého týmu (v sestavě byli pouze (věkem) dva „muži“ a 5 dorostenců), který se soupeřům vyrovnal v důrazu a navíc přidal i výborný pohyb a efektivní zakončení. Za zmínku stojí i výkon Ladislava Lajšnera, který si odnesl cenu pro nejlepšího brankáře turnaje…

Sestava: Ladislav Lajšner – Michal Zemánek, Pavel Trmač, Matěj Letfus, Pavel Ščudla, Matěj Lajšner, Michal Korčák, trenér Miroslav Přikryl


Zápasy ve skupině B:

Knínice – Jaroměřice „B“     5:0 (Pavel Ščudla 2x, Matěj Letfus, Michal Korčák, Matěj Lajšner)
Trenér M. Přikryl: „Velmi dobrý výkon v tempu, zodpovědné bránění a využívání šancí od samotného začátku vedly k jasnému výsledku.“

Knínice – Sasinští Sršni       2:0 (Michal Korčák, Matěj Lajšner)
Trenér M. Přikryl: „Pozorně hraný zápas, s důrazem v obraně, ale trochu v pomalejším tempu. V bráně vynikající Laďa.“

Knínice – Kunštátsko       2:3 (pen.) (Pavel Ščudla, Michal Korčák)
Trenér M. Přikryl: „Vlažnější začátek proti důraznému soupeři vedl k poločasové prohře 0:2, ale po přestávce bylo zlepšenou hrou, ale hlavně větším důrazem srovnáno na 2:2, a tak i přes další šance na obou stranách a hlavně díky výborným brankářům se výsledek do konce již nezměnil. Rozhodovaly penalty po jedné na každé straně. V první sérii jsme neproměnily, Kunštátsko ano a postoupili tak do semifinále z druhého místa.

Semifinále (s týmem z prvního místa skupiny „A“)
Knínice – Brodek u Konice       11 : 2 (Matěj Lajšner 3x, Pavel Trmač 3x, Matěj Letfus 2x, Michal Zemánek, Michal Korčák, Ščudla Pavel)
Trenér M. Přikryl: „Výborný pohyb proti statickému soupeři, rychlé výměny míčů a hlavně přesná střelba a to i ze střední vzdálenosti stanovily jasný výsledek a postup do finále.“
           
Protože ve druhém semifinále zvítězilo Kunštátsko nad druhým týmem skupiny „A“ bylo finále turnaje opakováním boje o první místo skupiny „B“.

Finále:
Knínice – Kunštátsko      1 : 2 po prodloužení (Pavel Ščudla)
Trenér M. Přikryl: „Začátek nám vyšel velmi dobře, pozorná obrana, důraz a výborný výkon brankářů na obou stranách stanovil poločasový výsledek 1:0 pro nás. Ve druhém poločase soupeř přidal na důrazu a zatlačil nás za polovinu.Horší pohyb a pomalé přistupování k protihráčům dalo soupeři šanci na vyrovnání. Prodloužení hrané ve složení 3 + 1 na 5 minut po šancích na obou stranách skončilo po přesné střele soupeře. Hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Celkové druhé místo je úspěch.“