2017/2018 Aktuálně

MLADŠÍ ŽÁCI NA SLOVAN CUPU 2018

Mladší žáci se v rámci zimní přípravy zúčastnili dalšího halového turnaje, tentokrát Slovan Cup 2018, pořádaného Slovanem Moravská Třebová v hale v Městečku Trnávka. Z výsledkového pohledu se dá turnaj pro náš tým označit za vyjímečně smolný, pro nás trenéry je ovšem daleko důležitější kvalita předvedené hry a možnost konfrontace s týmy, se kterými se běžně v průběhu roku nepotkáváme. Po ne zcela ideálním kolektivním výkonu, byť někteří z našich hráčů na turnaji individuálně zcela dominovali, žákům medailové umístění těsně uniklo a odsadili nepopulární čtvrté místo. Velmi dobrým výkonem se prezentoval náš brankář Jakub Přikryl a odnesl si z turnaje cenu za nejlepšího brankáře.

Výsledky:
TJ MH Knínice    :    Žamberk                 0 : 1
TJ MH Knínice    :    TJ Luková                3 : 0
TJ MH Knínice    :    Moravská Třebová    0 : 1
TJ MH Knínice    :    Městečko Trnávka     2 : 0
TJ MH Knínice    :    Loštice                     1 : 1
TJ MH Knínice    :     Žichlínek                 1 : 1  

Pořadí:
1. Žamberk
2. Moravská Třebová
3. Luková
4. Knínice
5. Loštice
6. Městečko Trnávka
7. Žichlínek