2017/2018 Aktuálně

MLADŠÍ ŽÁCI POSTOUPILI DO FINÁLE ZIMNÍ HALOVÉ LIGY

Mladší žáci se dne 3.3. 2018 v rámci „Zimní halové ligy“ zúčastnili dalšího turnaje, pořádaného Lokomotivou Horní Heršpice, který se pravidelně odehrává v hale základní školy Tuháčkova. Ve skupině „B“, do které jsme postoupili po úspěšném vítězství v minulém turnaji, jsme si i přes velmi výraznou marodku, jež nás tento týden postihla, počínali velmi dobře a kvalitním a zodpovědným výkonem celého týmu, postupně porazili všechny soupeře včetně náhradního týmu vytvořeného Lokomotivou A z důvodu absence družstva Střelic. Vítězstvím tohoto kola jsme si zajistili přímý postup do finálové skupiny „A“, ve které budeme mít šanci si v již posledním turnaji zahrát o medaile.

TJ Knínice : Loko A modrá            4 : 2
TJ Knínice : Chrlice                      3 : 2
TJ Knínice : Loko žlutá                 6 : 1

Sestava: Michal Koutný, Radim Kaderka, Petr Mucha, Jakub Přikryl, Dalibor Ambroz, David Chalupa, Filip Vojtěch, Eliáš Měkota, trenér Tomáš Měkota