2017/2018 Aktuálně

NETRADIČNÍ TURNAJ 2+1

Mladší žáci se v rámci zimní přípravy zúčastnili v sobotu 24.2. 2018 velmi netradičního turnaje 2+1, pořádaného Lokomotivou Horní Heršpice, který se konal v Brně na umělé trávě a jeho specifikací je zaměření na individuální herní výkon jednotlivce. Naši hráči tento fyzicky poněkud náročnější turnaj, hraný na hřišti o rozměrech 20x15m, zvládli velmi dobře a svou technickou vyspělostí, vzájemnou souhrou a bojovností dokázali být všem týmům zdatným soupeřem. Byť se snažíme u mládeže výsledky utkání poněkud upozadit a přednost má jednoznačně radost ze hry s důrazem na předvedený výkon, nemůže chybět informace, že při účasti 5 týmů v systému každý s každým, družstvo našich žáků jednou remizovalo a ostatní zápasy vyhrálo.

Sestava: Michal Koutný – Jakub Přikryl, Petr Mucha, Jakub Dračka, Eliáš Měkota, Dalibor Ambroz, trenér Tomáš Měkota