2017/2018 Aktuálně

NABITÝ VÍKEND MLADŠÍCH ŽÁKŮ

 

Turnaj Žijeme hrou“

Mladší žáci se v rámci zimní přípravy zúčastnili dalšího halového turnaje „Žijeme hrou“, pořádaného dne 10.3. 2018 v Kunštátě. Na turnaji, při kterém nejde ani tak o výsledky utkání, jako spíše o vzájemnou konfrontaci týmů, osvojení herní praxe a radosti ze hry, jsme při účasti družstev Svitávky, Olomučan, Bohunic, Žijeme hrou a Kotvrdovic, předvedli jeden ze svých lepších výkonů a ve výsledkové matematice zaznamenali jednu prohru, jednu remízu a tři vítězství.

Sestava: Michal Koutný, Karolína Přikrylová, Jakub Přikryl, Radim Kaderka, Filip Vojtěch, David Chalupa, Petr Mucha, Tomáš Přikryl, Eliáš Měkota, trenér Tomáš Měkota

Třetí místo v „zimní halové lize“

V druhém březnovém víkendu si mladší žáci vyzkoušeli „double“ a po sobotním turnaji v Kunštátě vyrazili bojovat o medailové umístění v posledním turnaji „zimní halové ligy“, pořádaném Lokomotivou Horní Heršpice v hale Tuháčkova. Po velmi dobrém vstupu do finálového turnaje vítězstvím nad družstvem Chrlic, jsme bohužel v dalším zápase nestačili na budoucího vítěze halové ligy domácí tým LOKO modrá. V utkání o druhé místo s dalším domácím týmem LOKO 2004 už byla na našich hráčích trošku znát únava z posledních dnů a po další prohře, si ze „zimní halové ligy“ odvážíme bronzové medaile. V konkurenci týmů nejen brněnských a výrazně větších oddílů, se jedná o velký úspěch a pěkné umístění, proto si všichni hráči zaslouží pochvalu za kvalitní a bojovné výkony v průběhu celé zimní ligy. Dokladem toho je individuální ocenění, kterého se nám dostalo při vyhlašování nejlepšího střelce, hráče a brankáře „zimní halové ligy“, kde cenu pro nejlepšího hráče získal Eliáš Měkota.

Sestava: turnajů „zimní halové ligy“ se zúčastnili téměř všichni naši mladší žáci, finálový turnaj ve složení: Michal Koutný, Karolína Přikrylová, Jakub Přikryl, Filip Vojtěch, David Chalupa, Petr Mucha, Dalibor Ambroz, Tomáš Přikryl a Eliáš Měkota, trenér Tomáš Měkota